• ČSFD.CZ | Použití


Vyhledávej v největší databázi filmů s českou lokalizací na ČSFD.
Nejrychlejší info

Specifický portál s nejnovějšími informacemi o filmech z celého světa. ČSFD je pravidelně aktualizováno po všech stránkách, je to unikátní zdroj informací z oblasti kinematografie.

Sofistikované služby

Mimo filmů, seriálů a informací o tvůrcích se můžete zaposlouchat do filmové hudby. ČSFD nabízí player kde si máte možnost pustit stovky skladeb a prohlížet tisíce plakátů.

Účet zdarma

Přinese Vám mnoho výhod a nových možností, o tom ví své v současné chvíli 340.000 registrovaných uživatelů a 70.000 uživatelů, kteří svůj účet využívají pravidelně každý měsíc.


ČSFD.CZ | použití

Hlavním a nejdůležitějším posláním tohoto portálu je několik skutečností, např. vyhledáte film, který chcete. U každého z titulů máte komentář, celkové hodnocení, dozvíte se kdo ho režíruje, hlavní role, délka filmu, mimo jiné i rozpočet na natáčení, zisky a názvy v cizých jazycích. Uživatelé mají možnost ke každému filmu napsat komentář a hodnotit ho. Pokud vás zajímá, jaký je televizní program, či jaké jsou kino a DVD premiéry, opět nenajdete kvalitnější místo, než ČSFD.cz. Jsou zde i nejrůznější tabulky a žebříčky, které Vám rozhodně pomohou v orientaci.

Sponzorované odkazy:

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací filmové databáze ČSFD.cz a mají pouze informativní charakter.