• ČSFD.CZ | Historie


Vyhledávej v největší databázi filmů s českou lokalizací na ČSFD.
Nejrychlejší info

Specifický portál s nejnovějšími informacemi o filmech z celého světa. ČSFD je pravidelně aktualizováno po všech stránkách, je to unikátní zdroj informací z oblasti kinematografie.

Sofistikované služby

Mimo filmů, seriálů a informací o tvůrcích se můžete zaposlouchat do filmové hudby. ČSFD nabízí player, kde si máte možnost pustit stovky skladeb a prohlížet tisíce plakátů.

Účet zdarma

Přinese Vám mnoho výhod a nových možností, o tom ví své v současné chvíli 340.000 registrovaných uživatelů a 70.000 uživatelů, kteří svůj účet využívají pravidelně každý měsíc.


Česko-Slovenská filmová databáze

Portál vznikl v roce 2001 kdy ho uvedl na světlo světa dnes úspěšný podnikatel Martin Pomothy. Na začátku nebyl žádný plán, že by se z toho mohla stát filmová databáze a ještě takto masově rozšířená. Prostě to byl web pro desítky až stovky filmových fandů, kteří si tam založili profil a vložili několik filmů, o kterých se pak bavili. Časem si majitel řekl, proč nepřidat také fotogalerie a více informací k jednotlivým filmům. Pak už to šlo rychle a web začal rychle růst. Člověk by si řekl, že na začátku byl vzorem americký web imdb.com, ale ČSFD šla jiným směrem, směrem sociální sítě, kde uživatelé potkají spřízněnou duši. Web jde vlastní cestou, uživatelé kteří se registrují vidí portál zevnitř a je to úspěšné.

Dnes je na ČSFD registrováno přes 340.000 uživatelů, měsíčně ho navštíví přes 1.000.000 unikátních uživatelů a filmů je v databázi zhruba 300.000.

Sponzorované odkazy:

Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu. Servis24 internetbanking přihlášení k účtu je velice jednoduché a snadné. Servis24 přihlášení provedete během minuty.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací filmové databáze ČSFD.cz a mají pouze informativní charakter.